Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica
139 999 €
2 916,65 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
48 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná umelecká škola
Dolná ružová, 969 01, Banská Štiavnica
308 m
Stredná odborná škola sv. Františka Asiského
Alžbety Gwerkovej Göllnerovej, 969 01, Banská Štiavnica
314 m
Cirkevná základná škola sv. Františka Assiského
Radničné námestie, 969 01, Banská Štiavnica
359 m
Spojená katolícka škola
Alžbety Gwerkovej Göllnerovej, 969 01, Banská Štiavnica
360 m
Materská Škola
Mierová, 969 01, Banská Štiavnica
516 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0908 ...
Zobraziť číslo
KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Jelšová 11
Bratislava -mestská časť Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
0908 ...
Dominik Rovňan
KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností