Tilgnerova, Bratislava-Karlova Ves, okres Bratislava IV
600 €/mes. s energiami
13,95 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
43 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Pod Rovnicami
Pod Rovnicami, 841 04, Bratislava
272 m
Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním
Majerníkova, 841 05, Bratislava
621 m
Veternicová
Veternicová, 841 05, Bratislava
918 m
Súkromné gymnázium FELIX
Líščie údolie, 841 04, Bratislava
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+210
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Silvia Lapinová
Telefónne číslo:
09157 ...
Zobraziť číslo
09157 ...
Silvia Lapinová
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností