Michala Bučiča, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
750 €/mes. s energiami
17,44 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
43 m²
Novostavba
Podlažie:
2/5 + výťah
Rok výstavby:
2010 - 2019
Zmiešaná
Energetický certifikát:
B
Vybavenie:
Výťah
Počet balkónov:
1
Počet pivníc:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
T. P. Kolakoviča
505, 841 07, Bratislava
321 m
Veľkolúcky potok
505, 841 07, Bratislava
348 m
T. P. Kolakoviča
505, 841 07, Bratislava
371 m
T. P. Kolakoviča
Vápenka, 841 07, Bratislava
431 m
T. P. Kolakoviča
Vápenka, 841 07, Bratislava
446 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+15
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09487 ...
Zobraziť číslo
Reality Bratislava, s.r.o.
Sibírska 1
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
09487 ...
Andrea Vašíčková
Reality Bratislava, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností