Bystrá, okres Brezno
437 000 €
1 213,89 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
360 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1990 - 2009
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Terás:
1
Počet garáží:
1
Zastavaná plocha:
360 m²
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bystrá, jaskyňa
72, 976 51, Valaská
225 m
Bystrá, č. d. 71
72, 976 51, Bystrá
490 m
Bystrá
584, 976 51, Bystrá
602 m
Bystrá, mlyn
584, 976 51, Bystrá
947 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
54.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+8
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
DM Notrereality, s. r. o.
Ulica Št. Moyzesa 50
Lučenec
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
JUDr. Lukáš Hric
DM Notrereality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností