Nová, Veľká Mača, okres Galanta
281 900 €
1 761,88 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
160 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2010
Bloková konštrukcia
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
578 m²
Vybavenie:
Špajza, Sklad, Technická miestnosť
Skladový priestor:
Áno
Rok kolaudácie:
2010
Zastavaná plocha:
200 m²
nájomného bývania v lokalite
78.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+25
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09406 ...
Zobraziť číslo
REALITY na mieru
Kollárova 2100/2
Senec
Profil realitnej kancelárie
09406 ...
Ing. Martin Pekar
REALITY na mieru
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností