Dražba pozemku v Majcichove

0, Majcichov, okres Trnava

 Pozemok   

 1 374 m²

141 000 €

102,62 €/m²

Overte si, akú hypotéku môžete získať.

Vypočítať

Vypočítať hypotéku


Pozemok pre bytovú výstavbu v dražbe

Plocha pozemku:

1 374 m²

Vlastnosti nehnuteľnosti

Plocha pozemku:

1 374 m²

Dátum dražby:

06.10.2026

Dátum obhliadky:

16.09.2026, 01.10.2026

Miesto dražby:

Notársky úrad JUDr. Peter Opatovský, M. Schneidera Trnavského 402/6, 91701 Trnava

Dražobná zábezpeka:

10000€

Vlastníctvo:

Osobné

Zobraziť všetky


Všetky novostavby na jednom mieste

Zobraziť

Zobraziť všetky


Popis nehnuteľnosti

Čítať ďalej


Nenašli ste všetky informácie?

Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.


Lokalita


Cesta č. 1287

1287, 919 22, Majcichov

452 m


Majcichov, OcÚ

1337, 919 22, Majcichov

517 m


Majcichov, u. krajčoviča

1337, 919 22, Majcichov

867 m


Cesta č. 1337

1337, 919 22, Majcichov

888 m


Odhaľte výhody a riziká tohto pozemku

Zistiť viac


Predávajúci

MAKLÉR

Miloš Brezina

Profil realitného makléra

Telefónne číslo:

09116 ...

Zobraziť číslo


U9, a.s.

Zelinárska 6

Bratislava-Ružinov

Profil realitnej kancelárie

U9, a.s. logo
Profi klient

Správa predajcovi:

Vaše kontaktné údaje:

09116 ...


Miloš Brezina

U9, a.s.