Imeľ, okres Komárno
29 990 €
11,65 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
2 574 m²
Plocha pozemku:
2 574 m²
Skladový priestor:
Nie
Zastavaná plocha:
2 574 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Imeľ, kult. dom.
Hlavná, 946 52, Imeľ
408 m
Imeľ, Bohatská cesta
Bohatská, 946 52, Imeľ
941 m
Imeľ, Agrocoop
Hlavná, 946 52, Imeľ
972 m
Imeľ, Agrocoop
Hlavná, 946 52, Imeľ
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+3
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0917 ...
Zobraziť číslo
Romantické Chalupy, s.r.o.
Nejedlého 67
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
0917 ...
Cintia Nagyová
Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností