Horná Štubňa 325, Horná Štubňa, okres Turčianske Teplice
99 000 €
651,32 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
152 m²
Plocha pozemku:
520 m²
Vybavenie:
Špajza, Sklad
Rok poslednej rekonštrukcie:
2016
Zastavaná plocha:
161 m²
Vlastníctvo:
Nevysporiadané
nájomného bývania v lokalite
78.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-7
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Peter Hrubý, RSc.
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností