Paľovce, Topoľnica, okres Galanta
85 000 €
1 062,5 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
80 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1966
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
96 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Studňa
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Škola
925 92, Topoľnica
158 m
Materská škola
Hlavná, 925 92, Kajal
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+62
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Mgr. Edita Vörösová IntExReal
Hlavná 495
Mostová
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mgr. Edita Vörösová
Mgr. Edita Vörösová - IntExReal
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností