Klin, okres Námestovo
600 €/mes.
10,91 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
55 m²
Novostavba
Tehlová
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod, Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Na pozemku, Na pozemku - 230 V
Vykurovanie:
Lokálne
Zariadenie:
Nezariadené
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Klin, pri moste
78, 029 43, Klin
522 m
Námestovo, Areál PUNCH
78, 029 41, Námestovo
1.2 km
Zubrohlava, rázc.Bobrov
Hlavná, 029 43, Zubrohlava
1.2 km
Námestovo, Areál PUNCH
78, 029 41, Námestovo
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
91.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-33
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
BeMi realitná kancelária
Hodálova 3
Nitra
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Anna Ondrejáková
Námestovo
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností