Nová Baňa, okres Žarnovica
349 990 €
1 346,12 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
260 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2025
Drevená
Plocha pozemku:
7 260 m²
Zastavaná plocha:
260 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
5
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Gymnázium Františka Švantnera
Bernolákova, 968 01, Nová Baňa
172 m
Zružená stredná škola Nová Baňa
Osvety, 968 01, Nová Baňa
206 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+62
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Resido Concept
Twin City A, Karadžičova 2
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Lea Mináriková, MBA
Resido Concept, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností