Boldog, okres Senec
350 000 €
3 661,09 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
96 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2026
Tehlová
Energetický certifikát:
V príprave
Plocha pozemku:
420 m²
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Technická miestnosť
Rok kolaudácie:
2026
Zastavaná plocha:
120 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Boldog
1044, 925 26, Boldog
56 m
Boldog
1044, 925 26, Boldog
111 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09107 ...
Zobraziť číslo
Bc. Katarína Šmidtová - Real Home
SNP 525/16
Senec
Profil realitnej kancelárie
09107 ...
Bc. Katarína Šmidtová
Bc. Katarína Mihoková - Real Home
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností