Trnava, okres Trnava
600 €/mes.
21,59 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
28 m²
Zastavaná plocha:
27,8 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná stredná odborná škola Gos - Sk
Ferka Urbánka, 917 01, Trnava
317 m
Špeciálna základná škola internátna
Gejzu Dusíka, 91708, Trnava
495 m
Hodžova
Hodžova, 917 01, Trnava
537 m
Materská škola
Botanická, 917 08, Trnava
556 m
Stredná priemyselná škola dopravná
Študentská, 917 01, Trnava
572 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+613
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09070 ...
Zobraziť číslo
CASMAR REALITY s.r.o.
Paulínska 19
Trnava
Profil realitnej kancelárie
09070 ...
Mgr. Zuzana Benkovská
CASMAR REALITY, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností