Nálepkova, Piešťany, okres Piešťany
80 €/mes.
4,44 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
18 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detský klub Fénix
Winterova, 921 01, Piešťany
300 m
A. Dubčeka
A. Dubčeka, 921 01, Piešťany
337 m
Ružová
Ružová, 921 01, Piešťany
490 m
Materská škola
Topoľčianska, 921 01, Banka
1.2 km
ZŠ Banka
Bananská, 921 01, Banka
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
68.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-39
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Lucia Polcikova
Telefónne číslo:
09037 ...
Zobraziť číslo
09037 ...
Lucia Polcikova
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností