Limbach, okres Pezinok
433 888 €
208 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
2 086 m²
Plocha pozemku:
2 086 m²
nájomného bývania v lokalite
78%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-43
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09035 ...
Adam Glváč
Bratislava
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností