Súlovce, okres Topoľčany
193 500 €
1 935 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
100 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1980
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
909 m²
Rok poslednej rekonštrukcie:
2018
Zastavaná plocha:
150 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod, Na pozemku - Studňa
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súlovce
1701, 956 14, Súlovce
339 m
Súlovce, Betlehem
1701, 956 14, Súlovce
1.1 km
Súlovce, farma SPLP
1701, 956 14, Súlovce
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09074 ...
Zobraziť číslo
All Perfect Reality s. r. o.
M. R. Štefánika 30/4280
Sereď
Profil realitnej kancelárie
09074 ...
Tomáš Kavoň
All Perfect Reality s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností