Vápencová, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
220 000 €
750,85 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
293 m²
Plocha pozemku:
293 m²
Zastavaná plocha:
130 m²
nájomného bývania v lokalite
74.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+15
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Vladislav Korčin
Telefónne číslo:
09105 ...
Zobraziť číslo
09105 ...
Vladislav Korčin
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností