Bernolákova, Hlohovec, okres Hlohovec
1 250 €/mes. s energiami
3,13 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
400 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2011
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
412 m²
Počet garáží:
1
Zastavaná plocha:
385 m²
Orientácia:
Západná
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Spojená škola
Jarmočná, 920 01, Hlohovec
373 m
Zakladna umelecká škola elokované pracovisko
Za poštou, 920 01, Hlohovec
710 m
Materská škola
Hollého, 920 01, Hlohovec
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-34
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
PNORF - REAL ESTATE
Závalie 1333/11B
Hlohovec
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
JUDr. Mgr. Branislav Fázik
PNORF - REAL ESTATE
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností