Tento inzerát už nie je aktuálny.
Malé Ozorovce, okres Trebišov
149 000 €
596 €/m²
Dohoda na cene možná
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
250 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
2002
Iná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
600 m²
Vybavenie:
Technická miestnosť
Rok kolaudácie:
2002
Zastavaná plocha:
247 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Lesná
Lesná, 078 01, Malé Ozorovce
396 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
81.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+2
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09036 ...
Zobraziť číslo
LARO-KO, s.r.o.
Šarišské Bohdanovce 279
Šarišské Bohdanovce
Profil realitnej kancelárie
Tento inzerát
už nie je aktuálny.
Pozrite si ďalšie aktuálne inzeráty, ktoré by vás mohli zaujímať.
Zobraziť podobné inzerátyLARO-KO, s.r.o.
LARO-KO, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností
Tento inzerát
už nie je aktuálny.