Partizánske, okres Partizánske
139 000 €
908,5 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
153 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1973
Iná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
458 m²
Rok kolaudácie:
1973
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
70 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu
Námestie SNP, 958 01, Partizánske
1.2 km
Cirkevná základná škola s materskou školou Jána Krstiteľa
Námestie SNP, 958 01, Partizánske
1.3 km
Detašované pracovisko Ústav Cyrila a Metoda, Partizánske
Námestie SNP, 958 01, Partizánske
1.3 km
Základná umelecká škola
Námestie SNP, 958 01, Partizánske
1.3 km
Janka Kráľa
Janka Kráľa, 958 06, Partizánske
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+36
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09082 ...
Zobraziť číslo
MG real, s.r.o.
Škultétyho 4720/2A
Topoľčany
Profil realitnej kancelárie
09082 ...
Tibor Bernát
MG real, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností