Orechová, Humenné, okres Humenné
210 000 €
967,74 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
217 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1992
Tehlová
Plocha pozemku:
799 m²
nájomného bývania v lokalite
73.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+36
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
0907 ...
Mgr. Mária Dubiaková, MBA, LL.M
EURESK s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností