Narcisová, Michalovce, okres Michalovce
189 900 €
2 637,5 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
72 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
6/8
Rok výstavby:
1800
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Sídlisko SNP, bl. A1
Severná, 071 01, Michalovce
208 m
Sídlisko SNP, bl. A1
Severná, 071 01, Michalovce
224 m
OC Zemplín
Andreja Sládkoviča, 071 01, Michalovce
398 m
Sídlisko SNP, bl. A5
Severná, 071 01, Michalovce
411 m
Sídlisko SNP, bl. A5
Severná, 071 01, Michalovce
432 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
GE-MAX REALITY
Obchodná 2928/2
Michalovce
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
GE-MAX REALITY
GE-MAX REALITY
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností