Holubia, Senec, okres Senec
720 €/mes. s energiami
18,95 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
38 m²
Novostavba
Podlažie:
3/3
Rok výstavby:
2019
Tehlová
Energetický certifikát:
B
K dispozícii od:
01.08.2026
Výhľad:
Mesto
Plocha balkóna:
5 m²
Vykurovanie:
Podlahové
nájomného bývania v lokalite
73.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+58
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09054 ...
Zobraziť číslo
Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Platanová ulica 2/2355
Miloslavov
Profil realitnej kancelárie
09054 ...
Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností