Partizánska, Hriňová, okres Detva
400 €/mes. s energiami
9,76 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
41 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4
Rok výstavby:
1970 - 1989
Počet izieb / miestností:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Hriňová, stred
Jarmočná, 962 05, Hriňová
16 m
Hriňová, stred
Partizánska, 962 05, Hriňová
50 m
Hriňová, ÚNZ
B. S. Timravy, 962 05, Hriňová
219 m
Hriňová, MÚ
Partizánska, 962 05, Hriňová
341 m
Hriňová, MÚ
Murínka, 962 05, Hriňová
536 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-65
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09073 ...
Zobraziť číslo
LD TRAVEL & REALITY s.r.o.
Ružová 45
Zvolen
Profil realitnej kancelárie
09073 ...
Mgr. Lívia Chlebničanová
LD TRAVEL & REALITY s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností