Pravenec, okres Prievidza
540 €/mes. s energiami
7,71 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
70 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/7 + výťah
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
K dispozícii od:
01.06.2026
Výhľad:
Mesto, Príroda
Vybavenie:
Vyhradené parkovanie, Výťah, Bezbariérový prístup, Detské ihrisko, Kočikáreň
Vlastníctvo:
Osobné
Vykurovanie:
Ústredné
Telekomunikácie:
Telefón, Internet, Satelit, Káblová TV, Optická sieť
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Pravenec, OcÚ
64, 972 16, Pravenec
397 m
Pravenec, ZŠ
64, 972 16, Pravenec
943 m
Nitrianske Pravno, Solka
Savinova, 972 16, Nitrianske Pravno
1 km
Nitrianske Pravno
Nádražná, 972 13, Nitrianske Pravno
1.4 km
Nitrianske Pravno, ÚNZ
1801, 972 13, Nitrianske Pravno
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-16
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
City Reality,s.r.o.
Vnútorná 125/11
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mária Ziburová
City Reality,s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností