320, Modrová, okres Nové Mesto nad Váhom
160 000 €
1 600 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
100 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1990
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Zastavaná plocha:
65 m²
Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Voda:
Na pozemku - Studňa
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
nájomného bývania v lokalite
81.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+2
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09101 ...
Zobraziť číslo
AXIOS REAL, s. r. o.
J. Weisseho 2790/16A
Nové Mesto nad Váhom
Profil realitnej kancelárie
09101 ...
Mgr. Zuzana Havrila Divincová
AXIOS REAL, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností