Dvorníky, okres Hlohovec
126 000 €
67,38 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 870 m²
Plocha pozemku:
1 870 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Pripravenosť k výstavbe:
Vydané územné rozhodnutie
Voda:
Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Pri pozemku - 230 V, Pri pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Dvorníky, nám,
507, 920 56, Dvorníky
355 m
Dvorníky, nám,
507, 920 56, Dvorníky
368 m
Dvorníky, č.d.574
507, 920 56, Dvorníky
678 m
Dvorníky, č.d.574
507, 920 56, Dvorníky
700 m
Dvorníky, ZŠ
1313, 920 56, Dvorníky
763 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-7
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09074 ...
Zobraziť číslo
All Perfect Reality s. r. o.
M. R. Štefánika 30/4280
Sereď
Profil realitnej kancelárie
09074 ...
Tomáš Kavoň
All Perfect Reality s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností