Milosrdenstva, Košice-Juh, okres Košice IV
690 €/mes.
11,5 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
60 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1
Tehlová
Počet pivníc:
1
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Vysoká škola bezpečnostného manažérstva
Kukučínova, 040 01, Košice
465 m
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb vidieku
Žižkova, 040 01, Košice
549 m
Hotelová akadémia
Južná trieda, 040 01, Košice
657 m
Súkromná stredná odborná škola pedagogická a sociálna
Požiarnická, 040 01, Košice
742 m
SOŠ Ostrovského
Ostrovského, 040 01, Košice
794 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+56
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09088 ...
Zobraziť číslo
TOBI Real Košice s.r.o.
Námestie osloboditeľov 3B
Košice-Juh
Profil realitnej kancelárie
09088 ...
Ing. VIKTÓRIA FEDÁKOVÁ
Tobi Real s. r. o
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností