Bystrická cesta 21, Ružomberok, okres Ružomberok
600 €/mes.
14,63 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
41 m²
Podlažie:
3 + výťah
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Hrabovo, konečná
Hrabovská cesta, 034 01, Ružomberok
64 m
Hrabovo,horáreň
Hrabovská cesta, 034 01, Ružomberok
1.3 km
Hrabovská cesta
Hrabovská cesta, 034 01, Ružomberok
1.5 km
Áčko
Dušana Makovického, 034 01, Ružomberok
1.5 km
Hrabovská cesta
Hrabovská cesta, 034 01, Ružomberok
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+85
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
RESIDENCE realitná kancelária
1. mája 13/98
Liptovský Mikuláš
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Sebastian Droppa
TP real estate s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností