Orešany, okres Topoľčany
79 000 €
658,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
120 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1937
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 899 m²
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
140 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Orešany, Jednota
1731, 956 06, Orešany
137 m
Orešany
1315, 956 06, Orešany
235 m
Tekolďany, rázc. (2.0)
1315, 920 62, Horné Otrokovce
1.3 km
Šalgovce, OcÚ
1730, 956 06, Šalgovce
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+2
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09024 ...
Zobraziť číslo
RK PANDA REAL s. r. o.
Obchodná 1/654
Topoľčany
Profil realitnej kancelárie
09024 ...
JUDr. Katarína Sabolová
PANDA REAL
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností