Štvrť SNP, Trenčianske Teplice, okres Trenčín
125 000 €
1 953,13 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
64 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/5
Rok výstavby:
1970 - 1989
Počet balkónov:
1
Počet pivníc:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Trenčianske Teplice sídlisko
Štvrť SNP, 914 51, Trenčianske Teplice
240 m
Trenčianske Teplice zastávka
Ľ. Podjavorinskej, 914 51, Trenčianske Teplice
334 m
Trenčianske Teplice, sídlisko
Ľ. Podjavorinskej, 914 51, Trenčianske Teplice
354 m
Trenčianske Teplice, Centrum
Nádražná, 914 51, Trenčianske Teplice
589 m
Trenčianske Teplice, Centrum
Nádražná, 914 51, Trenčianske Teplice
599 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
64.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+24
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09117 ...
Zobraziť číslo
A & M reality, s. r. o.
Soblahovská 2A/7262
Trenčín
Profil realitnej kancelárie
09117 ...
Alica Vašičková
A & M reality, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností