Timravy 7, Martin, okres Martin
400 €/mes.
13,33 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
30 m²
Podlažie:
5
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná MŠ "Ďatelinka"
Bagarova, 036 01, Martin
496 m
Základná škola s materskou školou Podhájska 10A
Podhájska, 036 01, Martin
942 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+347
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09185 ...
Zobraziť číslo
FINREA - ak vám záleží na výsledku
Na Sihoti 1159/21
Dolný Kubín
Profil realitnej kancelárie
09185 ...
Ľubomír Pĺž
FINREA s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností