Fándlyho 754, Sereď, okres Galanta
97 000 €
2 552,63 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
38 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/7 + výťah
Rok výstavby:
1966
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
CZŠ sv. Cyrila a Metoda
Komenského, 926 01, Sereď
1 km
Základná škola J.A. Komenského
Komenského, 926 01, Sereď
1 km
Základná škola P.O. Hviezdoslava
Komenského, 926 01, Sereď
1.1 km
Komenského
Komenského, 926 01, Sereď
1.1 km
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka
Mierové námestie, 925 51, Šintava
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+104
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09054 ...
Zobraziť číslo
FRISCO, s.r.o.
Námestie Slobody 30/1185
Sereď
Profil realitnej kancelárie
09054 ...
Denisa Križová
FRISCO, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností