Cukrová ulica, Trnava, okres Trnava
750 €/mes. s energiami
16,67 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
45 m²
Novostavba
Podlažie:
3/4
Rok výstavby:
2025
Pórobetón (Ytong)
Energetický certifikát:
A
Plocha balkóna:
4 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Fakulta masmediálnej komunikácie FMK UCM
Skladová, 917 01, Trnava
521 m
Súkromné tanečné konzervatórium Dušana Nebylu
Kalinčiakova, 917 01, Trnava
587 m
Pedagogická a sociálna akadémia blahoslavenej Laury
Terézie Vansovej, 917 01, Trnava
591 m
Arcibiskupské gymnázium biskupa P. Jantauscha
Kalinčiakova, 917 01, Trnava
625 m
Stredná priemyselná škola
Študentská, 917 01, Trnava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+613
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+4219 ...
Mgr. Ladislav Mihalčík
BRANDreal
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností