Kvetná, Rajecké Teplice, okres Žilina
375 000 €
1 630,43 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
230 m²
Plocha pozemku:
515 m²
Zastavaná plocha:
144 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Školská, 013 13, Konská
1.4 km
Základná škola
Slnečná, 013 13, Konská
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-12
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Jaroslav Jaroslav
Telefónne číslo:
09034 ...
Zobraziť číslo
09034 ...
Jaroslav Jaroslav
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností