Tále, Bystrá, okres Brezno
275 000 €
3 767,12 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
73 m²
Vybavenie:
Výťah
Terás:
1
Počet pivníc:
1
Zastavaná plocha:
73 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bystrá, jaskyňa
72, 976 51, Valaská
242 m
Bystrá, č. d. 71
72, 976 51, Bystrá
470 m
Bystrá
584, 976 51, Bystrá
593 m
Bystrá, mlyn
584, 976 51, Bystrá
968 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
54.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+8
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
Panská 27
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Gabriela Bártová
1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností