Horný Bar, okres Dunajská Streda
79 990 €
83,76 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
955 m²
Plocha pozemku:
955 m²
Šírka pozemku:
25 m
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Horný Bar, Jednota
506, 930 33, Horný Bar
55 m
Horný Bar, DSS
506, 930 33, Horný Bar
462 m
Horný Bar, PD
506, 930 33, Horný Bar
544 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
81%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-16
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09117 ...
Zobraziť číslo
Renata Barusová - Mercury
Pri šajbách 26
Bratislava-Rača
Profil realitnej kancelárie
09117 ...
Renata Barusová - Mercury
Renata Barusová - Mercury
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností