Nitra, okres Nitra
389 000 €
2 924,81 €/m²
Pri rýchlom jednaní výrazná zľava
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
133 m²
Plocha pozemku:
1 045 m²
Zastavaná plocha:
133 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Brnka
Pezinská, 949 11, Nitra
134 m
Súkromná ZUŠ
Viničky, 949 11, Nitra
685 m
Materská škola
Beethovenova, 949 11, Nitra
804 m
Základná umelecká škola
Škultétyho, 949 11, Nitra
1.1 km
Spojená škola internátna
Červenova, 949 01, Nitra
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Robert Važan
Telefónne číslo:
09157 ...
Zobraziť číslo
09157 ...
Robert Važan
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností