Jána Pavla II., Prešov, okres Prešov
730 €/mes. s energiami
14,6 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
50 m²
Plocha pozemku:
50 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Katedra počítačovej podpory výrobných technológií FVT
Štúrova, 080 01, Prešov
237 m
Katedra navrhovania technických systémov FVT
Štúrova, 080 01, Prešov
240 m
Centrum excelentnosti sociohistorického a kultúrnohistorického výskumu
17. novembra, 080 01, Prešov
371 m
Centrum excelentnosti ekológie živočíchov a človeka
17. novembra, 080 01, Prešov
417 m
Fakulta humanitných a prírodných vied Prešovskej univerzity
Zápotockého, 080 01, Prešov
481 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+386
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Jaro Juk
Telefónne číslo:
09080 ...
Zobraziť číslo
09080 ...
Jaro Juk
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností