Závodná, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
64 000 €
155,34 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
412 m²
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
412 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Jasle Veselá včielka
Závodná, 821 06, Bratislava
216 m
MaxiMax
Špaldová, 825 63, Bratislava
297 m
Súkromná stredná odborná škola pedagogická
Bieloruská, 825 63, Bratislava
903 m
Základná škola Bieloruská 1
Bieloruská, 825 63, Bratislava
909 m
Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola
Estónska, 825 63, Bratislava
921 m
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
RECLOUD Reality a.s.
Vajnorská 100B
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Miroslav Branský
PREMIUM LIVING - reCloud platforma
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností