Veľký Meder, okres Dunajská Streda
115 000 €
1 095,24 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
105 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1950
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Vybavenie:
Technická miestnosť
Zastavaná plocha:
1 759 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod, Na pozemku - Studňa
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Špeciálna základná škola Veľký Meder
Dunajská, 932 01, Veľký Meder
453 m
Základná umelecká škola Jozefa Janigu
Železničná, 932 01, Veľký Meder
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-3
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
DeveloX Reality s.r.o.
1.mája 29
Malacky
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Henrieta Žáčková
DeveloX Reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností