Srima, Chorvátsko
292 136 €
5 216,71 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
56 m²
Vo výstavbe
Podlažie:
2/4
Rok výstavby:
2027
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Výhľad:
Mesto, More
Terás:
1
Telefónne číslo:
+4207 ...
Zobraziť číslo
ALEXANDRIA REAL s.r.o.
Vodičkova 714/25
Praha 1
Profil realitnej kancelárie
+4207 ...
Violeta Borisova
ALEXANDRIA REAL s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností