Jelšová, Bernolákovo, okres Senec
1 690 €/mes.
11,19 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
151 m²
Zastavaná plocha:
800 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bernolákovo, Záhrad. osada
Trnavská, 900 27, Bernolákovo
431 m
Bernolákovo, Záhrad. osada
Trnavská, 900 27, Bernolákovo
456 m
Bernolákovo, Lúčna
Trnavská, 900 27, Bernolákovo
829 m
Bernolákovo, Lúčna
Trnavská, 900 27, Bernolákovo
832 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-139
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+421 ...
Mgr. Diana Studená
Expat experts s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností