Nová Ves 5555, Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
600 €/mes. s energiami
12,24 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
49 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola
Námestie priateľstva, 929 01, Dunajská Streda
409 m
Gymnázium Ármina Vámbéryho s VJM
Námestie sv. Štefana, 929 01, Dunajská Streda
1.2 km
Stredná odborná škola rozvoja vidieka s VJM
Námestie sv. Štefana, 929 01, Dunajská Streda
1.3 km
Ružový háj
Ružový háj, 929 01, Dunajská Streda
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+51
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Marta Bothova
Telefónne číslo:
09056 ...
Zobraziť číslo
09056 ...
Marta Bothova
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností