Jasová, Jasová, okres Nové Zámky
21 000 €
27,49 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
764 m²
Pôvodný stav
Iná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
764 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Jasová, ihrisko
589, 941 34, Jasová
394 m
Jasová, TOS
1506, 941 34, Jasová
838 m
Jasová, vinice
589, 941 34, Jasová
858 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-4
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0902 ...
Zobraziť číslo
DOBRÉ REALITY s.r.o.
Dlhá ulica 426/3
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0902 ...
Ing. Štefan Ölvecký
DOBRÉ REALITY s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností