Trojičné námestie, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
790 €/mes.
23,94 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
33 m²
Kompletná rekonštrukcia
Tehlová
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
33 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Tesavi - Súkromná bilingválna materská škola
Trojičné námestie, 825 56, Bratislava
84 m
Detské centrum Snehulienka
Krajinská, 821 06, Bratislava
258 m
Kvetinkovo
Krajinská, 825 56, Bratislava
409 m
Súkromné slovanské gymnázium
Vážska, 821 07, Bratislava
542 m
Základná umelecká škola
Orenburská, 821 06, Bratislava
603 m
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Jelšová 11
Bratislava -mestská časť Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Edita Adrianová
KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností