Majer, Drahovce, okres Piešťany
161 400 €
36,21 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
4 457 m²
Plocha pozemku:
4 457 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Studňa
Elektrina:
Pri pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Drahovce, ZŠ
Školská, 922 41, Drahovce
231 m
Drahovce, rázc.
Hlavná, 922 41, Drahovce
716 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
82.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-12
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+4219 ...
Mgr. Ladislav Mihalčík
BRANDreal
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností