Biely Kostol, okres Trnava
173 250 €
4 125 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
42 m²
Plocha pozemku:
83 m²
Zastavaná plocha:
63 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Biely Kostol, Pionierske námestie
Pionierske námestie, 919 34, Biely Kostol
272 m
Biely Kostol, Pionierske námestie
Pionierske námestie, 919 34, Biely Kostol
323 m
Biely Kostol, Pionierske námestie
Pionierske námestie, 919 34, Biely Kostol
347 m
Biely Kostol, Parnas
Vysoká, 919 34, Biely Kostol
515 m
Biely Kostol, Rybná
Rybná, 919 34, Biely Kostol
604 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-12
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Július Firkaľ
Telefónne číslo:
09083 ...
Zobraziť číslo
09083 ...
Július Firkaľ
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností