Na dolinke, Sliač, okres Zvolen
132 925 €
65 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
2 045 m²
Plocha pozemku:
2 045 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
SNP, 962 31, Sliač
118 m
Topoľová
Topoľová, 962 31, Sliač
351 m
J. Cikkera
J. Cikkera, 962 31, Sliač
740 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+44
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09111 ...
Zobraziť číslo
REALITY FAIR
Dolná 51
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
09111 ...
Dana Slivková
REALITY FAIR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností