Helenská, Považská Bystrica, okres Považská Bystrica
137 000 €
2 044,78 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
67 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/9
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Vykurovanie:
Ústredné
Počet WC:
1
Počet spální:
1
Počet kúpeľní:
1
nájomného bývania v lokalite
76%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+119
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09178 ...
Tomáš Schneider RSc.
Renovo Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností